VBSD1-S12-S5-SIP CUI
  • Part Number: VBSD1-S12-S5-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2,426
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VBSD1-S12-S5-SIP CUI
    VBSD1-S12-S5-SIP CUI
    VBSD1-S12-S5-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VBSD1-S12-S5-SIP is described as CONVERTER DC/DC 5V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    Patco Electronics
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A