VBSD1-S15-S12-SIP CUI
  • Part Number: VBSD1-S15-S12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 12V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VBSD1-S15-S12-SIP CUI
    VBSD1-S15-S12-SIP CUI
    VBSD1-S15-S12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VBSD1-S15-S12-SIP is described as CONVERTER DC/DC 12V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM