VBSD1-S15-S15-SIP CUI
  • Part Number: VBSD1-S15-S15-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC-DC CONV 15VDC 67MA SIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VBSD1-S15-S15-SIP CUI
    VBSD1-S15-S15-SIP CUI
    VBSD1-S15-S15-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VBSD1-S15-S15-SIP is described as DC-DC CONV 15VDC 67MA SIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 89DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB