VBSD1-S24-S12-DIP CUI
  • Part Number: VBSD1-S24-S12-DIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 12V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 504
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VBSD1-S24-S12-DIP CUI
    VBSD1-S24-S12-DIP CUI
    VBSD1-S24-S12-DIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VBSD1-S24-S12-DIP is described as CONVERTER DC/DC 12V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM