VEFT1-S12-S15-SMT-TR CUI
  • Part Number: VEFT1-S12-S15-SMT-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 1W 15V 66MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 5,338
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VEFT1-S12-S15-SMT-TR CUI
    VEFT1-S12-S15-SMT-TR CUI
    VEFT1-S12-S15-SMT-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VEFT1-S12-S15-SMT-TR is described as CONVERTER DC/DC 1W 15V 66MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    USB MINI CAR CHARGER
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A