VEFT1-S12-S24-SMT CUI
  • Part Number: VEFT1-S12-S24-SMT
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 1W 24V 42MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VEFT1-S12-S24-SMT CUI
    VEFT1-S12-S24-SMT CUI
    VEFT1-S12-S24-SMT is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VEFT1-S12-S24-SMT is described as CONVERTER DC/DC 1W 24V 42MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.