VEFT1-S24-S12-SMT-TR CUI
  • Part Number: VEFT1-S24-S12-SMT-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 1W 12V 83MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2,468
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VEFT1-S24-S12-SMT-TR CUI
    VEFT1-S24-S12-SMT-TR CUI
    VEFT1-S24-S12-SMT-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VEFT1-S24-S12-SMT-TR is described as CONVERTER DC/DC 1W 12V 83MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)