VEFT1-S24-S24-SMT-TR CUI
  • Part Number: VEFT1-S24-S24-SMT-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 1W 24V 42MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 1,098
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VEFT1-S24-S24-SMT-TR CUI
    VEFT1-S24-S24-SMT-TR CUI
    VEFT1-S24-S24-SMT-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VEFT1-S24-S24-SMT-TR is described as CONVERTER DC/DC 1W 24V 42MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"