VEFT1-S3.3-S3.3-SMT-TR CUI
  • Part Number: VEFT1-S3.3-S3.3-SMT-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 1W 3.3V 300MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2,460
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VEFT1-S3.3-S3.3-SMT-TR CUI
    VEFT1-S3.3-S3.3-SMT-TR CUI
    VEFT1-S3.3-S3.3-SMT-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VEFT1-S3.3-S3.3-SMT-TR is described as CONVERTER DC/DC 1W 3.3V 300MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM