VFB400W-Q24-S24 CUI
  • Part Number: VFB400W-Q24-S24
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 400W DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VFB400W-Q24-S24 CUI
    VFB400W-Q24-S24 CUI
    VFB400W-Q24-S24 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFB400W-Q24-S24 is described as DC/DC CONVERTER 24V 400W DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A