VFB400W-Q24-S48N CUI
  • Part Number: VFB400W-Q24-S48N
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 48V 400W DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VFB400W-Q24-S48N CUI
    VFB400W-Q24-S48N CUI
    VFB400W-Q24-S48N is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFB400W-Q24-S48N is described as DC/DC CONVERTER 48V 400W DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE