VFB400W-Q24-S5 CUI
  • Part Number: VFB400W-Q24-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 400W DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VFB400W-Q24-S5 CUI
    VFB400W-Q24-S5 CUI
    VFB400W-Q24-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFB400W-Q24-S5 is described as DC/DC CONVERTER 5V 400W DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM