VFB400W-Q48-S5N CUI
  • Part Number: VFB400W-Q48-S5N
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 400W DIP
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VFB400W-Q48-S5N CUI
    VFB400W-Q48-S5N CUI
    VFB400W-Q48-S5N is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFB400W-Q48-S5N is described as DC/DC CONVERTER 5V 400W DIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE