VFB600-D24-S12 CUI
  • Part Number: VFB600-D24-S12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 600W 12V 50A PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 64
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VFB600-D24-S12 CUI
    VFB600-D24-S12 CUI
    VFB600-D24-S12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFB600-D24-S12 is described as CONVERTER DC/DC 600W 12V 50A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.