VFB600-D24-S24 CUI
  • Part Number: VFB600-D24-S24
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 25A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 65
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VFB600-D24-S24 CUI
    VFB600-D24-S24 CUI
    VFB600-D24-S24 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFB600-D24-S24 is described as DC/DC CONVERTER 24V 25A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM