VFB600-D48-S24 CUI
  • Part Number: VFB600-D48-S24
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 24V 25A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 78
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VFB600-D48-S24 CUI
    VFB600-D48-S24 CUI
    VFB600-D48-S24 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFB600-D48-S24 is described as DC/DC CONVERTER 24V 25A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE