VFSD2-S5-S12-SIP CUI
  • Part Number: VFSD2-S5-S12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 2W 12V 167MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 158
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VFSD2-S5-S12-SIP CUI
    VFSD2-S5-S12-SIP CUI
    VFSD2-S5-S12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFSD2-S5-S12-SIP is described as CONVERTER DC/DC 2W 12V 167MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK