VFSD2-S5-S15-SIP CUI
  • Part Number: VFSD2-S5-S15-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 2W 15V 133MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 142
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VFSD2-S5-S15-SIP CUI
    VFSD2-S5-S15-SIP CUI
    VFSD2-S5-S15-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VFSD2-S5-S15-SIP is described as CONVERTER DC/DC 2W 15V 133MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM