VHB150R-T110-S5 CUI
  • Part Number: VHB150R-T110-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 150W 5V 30A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 54
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB150R-T110-S5 CUI
    VHB150R-T110-S5 CUI
    VHB150R-T110-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB150R-T110-S5 is described as DC/DC CONVERTER 150W 5V 30A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINING COVER BLACK
    View
    Keystone Electronics
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP