VHB150W-Q24-S5 CUI
  • Part Number: VHB150W-Q24-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 150W 5V 30A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VHB150W-Q24-S5 CUI
    VHB150W-Q24-S5 CUI
    VHB150W-Q24-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB150W-Q24-S5 is described as CONVERTER DC/DC 150W 5V 30A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"