VHB150W-Q48-S28 CUI
  • Part Number: VHB150W-Q48-S28
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 28V 150W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VHB150W-Q48-S28 CUI
    VHB150W-Q48-S28 CUI
    VHB150W-Q48-S28 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB150W-Q48-S28 is described as DC/DC CONVERTER 28V 150W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM