VHB200W-Q48-S5 CUI
  • Part Number: VHB200W-Q48-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 5V 40A 200W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 8
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB200W-Q48-S5 CUI
    VHB200W-Q48-S5 CUI
    VHB200W-Q48-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB200W-Q48-S5 is described as CONVERTER DC/DC 5V 40A 200W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB