VHB350-D24-S3R3 CUI
  • Part Number: VHB350-D24-S3R3
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV DC/DC 350W 3.3V 70A PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 3
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB350-D24-S3R3 CUI
    VHB350-D24-S3R3 CUI
    VHB350-D24-S3R3 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB350-D24-S3R3 is described as CONV DC/DC 350W 3.3V 70A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"