VHB350-D48-S28 CUI
  • Part Number: VHB350-D48-S28
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV DC/DC 350W 28V 12.5A PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VHB350-D48-S28 CUI
    VHB350-D48-S28 CUI
    VHB350-D48-S28 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB350-D48-S28 is described as CONV DC/DC 350W 28V 12.5A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM