VHB350-D48-S3R3 CUI
  • Part Number: VHB350-D48-S3R3
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONV DC/DC 350W 3.3V 70A PCB
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VHB350-D48-S3R3 CUI
    VHB350-D48-S3R3 CUI
    VHB350-D48-S3R3 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB350-D48-S3R3 is described as CONV DC/DC 350W 3.3V 70A PCB. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.