VHB75-D24-S3R3 CUI
  • Part Number: VHB75-D24-S3R3
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 49.5W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VHB75-D24-S3R3 CUI
    VHB75-D24-S3R3 CUI
    VHB75-D24-S3R3 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB75-D24-S3R3 is described as CONVERTER DC/DC 3.3V OUT 49.5W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE