VHB75W-Q48-S15 CUI
  • Part Number: VHB75W-Q48-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 75W 15V 5A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 130
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VHB75W-Q48-S15 CUI
    VHB75W-Q48-S15 CUI
    VHB75W-Q48-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VHB75W-Q48-S15 is described as CONVERTER DC/DC 75W 15V 5A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.