VIBLSD1-S12-S12-SIP CUI
  • Part Number: VIBLSD1-S12-S12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 12V REG OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 153
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VIBLSD1-S12-S12-SIP CUI
    VIBLSD1-S12-S12-SIP CUI
    VIBLSD1-S12-S12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VIBLSD1-S12-S12-SIP is described as CONVERTER DC/DC 12V REG OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"