VIBLSD1-S24-S15-DIP CUI
  • Part Number: VIBLSD1-S24-S15-DIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V REG OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 1,099
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VIBLSD1-S24-S15-DIP CUI
    VIBLSD1-S24-S15-DIP CUI
    VIBLSD1-S24-S15-DIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VIBLSD1-S24-S15-DIP is described as CONVERTER DC/DC 15V REG OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM