VQB100R-T110-S12 CUI
  • Part Number: VQB100R-T110-S12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 100W 12V 8.4A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 36
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VQB100R-T110-S12 CUI
    VQB100R-T110-S12 CUI
    VQB100R-T110-S12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VQB100R-T110-S12 is described as DC/DC CONVERTER 100W 12V 8.4A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.