VWQBS2-Q24-S15-SIP CUI
  • Part Number: VWQBS2-Q24-S15-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 2W 15V 133MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 1,378
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VWQBS2-Q24-S15-SIP CUI
    VWQBS2-Q24-S15-SIP CUI
    VWQBS2-Q24-S15-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWQBS2-Q24-S15-SIP is described as CONVERTER DC/DC 2W 15V 133MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F