VWRAS1-D48-D12-SIP CUI
  • Part Number: VWRAS1-D48-D12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC +/-12V OUT 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VWRAS1-D48-D12-SIP CUI
    VWRAS1-D48-D12-SIP CUI
    VWRAS1-D48-D12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRAS1-D48-D12-SIP is described as CONVERTER DC/DC +/-12V OUT 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"