VWRAS2-D48-D12-SIP CUI
  • Part Number: VWRAS2-D48-D12-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC +/-12V OUT 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 134
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VWRAS2-D48-D12-SIP CUI
    VWRAS2-D48-D12-SIP CUI
    VWRAS2-D48-D12-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRAS2-D48-D12-SIP is described as CONVERTER DC/DC +/-12V OUT 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM