VWRBS2-D24-S15-SIP CUI
  • Part Number: VWRBS2-D24-S15-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15V OUT 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2,183
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VWRBS2-D24-S15-SIP CUI
    VWRBS2-D24-S15-SIP CUI
    VWRBS2-D24-S15-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBS2-D24-S15-SIP is described as CONVERTER DC/DC 15V OUT 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE