VWRBS2-D24-S24-SIP CUI
  • Part Number: VWRBS2-D24-S24-SIP
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 24V OUT 2W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VWRBS2-D24-S24-SIP CUI
    VWRBS2-D24-S24-SIP CUI
    VWRBS2-D24-S24-SIP is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBS2-D24-S24-SIP is described as CONVERTER DC/DC 24V OUT 2W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN