VWRBT1-D12-S15-SMT-TR CUI
  • Part Number: VWRBT1-D12-S15-SMT-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 1W
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VWRBT1-D12-S15-SMT-TR CUI
    VWRBT1-D12-S15-SMT-TR CUI
    VWRBT1-D12-S15-SMT-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBT1-D12-S15-SMT-TR is described as DC/DC CONVERTER 15V 1W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE