VWRBT2-D12-S15-SMT-TR CUI
  • Part Number: VWRBT2-D12-S15-SMT-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 2W 15V 0.13A SMD
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 1,857
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VWRBT2-D12-S15-SMT-TR CUI
    VWRBT2-D12-S15-SMT-TR CUI
    VWRBT2-D12-S15-SMT-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBT2-D12-S15-SMT-TR is described as CONVERTER DC/DC 2W 15V 0.13A SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"