VWRBT2-D24-S15-SMT-TR CUI
  • Part Number: VWRBT2-D24-S15-SMT-TR
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 2W 15V 0.13A SMD
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2,025
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VWRBT2-D24-S15-SMT-TR CUI
    VWRBT2-D24-S15-SMT-TR CUI
    VWRBT2-D24-S15-SMT-TR is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VWRBT2-D24-S15-SMT-TR is described as CONVERTER DC/DC 2W 15V 0.13A SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR