VYB15W-Q48-S15 CUI
  • Part Number: VYB15W-Q48-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15W 15V 1A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 50
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB15W-Q48-S15 CUI
    VYB15W-Q48-S15 CUI
    VYB15W-Q48-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB15W-Q48-S15 is described as CONVERTER DC/DC 15W 15V 1A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH