VYB15W-Q48-S5 CUI
  • Part Number: VYB15W-Q48-S5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 15W 5V 3A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 44
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB15W-Q48-S5 CUI
    VYB15W-Q48-S5 CUI
    VYB15W-Q48-S5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB15W-Q48-S5 is described as CONVERTER DC/DC 15W 5V 3A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK