VYB20W-Q24-D15 CUI
  • Part Number: VYB20W-Q24-D15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 20W +/-15V 667MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 45
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q24-D15 CUI
    VYB20W-Q24-D15 CUI
    VYB20W-Q24-D15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q24-D15 is described as CONVERTER DC/DC 20W +/-15V 667MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM