VYB20W-Q24-D5 CUI
  • Part Number: VYB20W-Q24-D5
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 20W +/-5V 2A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q24-D5 CUI
    VYB20W-Q24-D5 CUI
    VYB20W-Q24-D5 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q24-D5 is described as CONVERTER DC/DC 20W +/-5V 2A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL