VYB20W-Q24-S15 CUI
  • Part Number: VYB20W-Q24-S15
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 20W 15V 1.33A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 58
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q24-S15 CUI
    VYB20W-Q24-S15 CUI
    VYB20W-Q24-S15 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q24-S15 is described as CONVERTER DC/DC 20W 15V 1.33A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE