VYB20W-Q24-S15-H CUI
  • Part Number: VYB20W-Q24-S15-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 15V 1.333A THRU
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 105
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q24-S15-H CUI
    VYB20W-Q24-S15-H CUI
    VYB20W-Q24-S15-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q24-S15-H is described as DC/DC CONVERTER 15V 1.333A THRU. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"