VYB20W-Q24-S24 CUI
  • Part Number: VYB20W-Q24-S24
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 20W 24V 834MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VYB20W-Q24-S24 CUI
    VYB20W-Q24-S24 CUI
    VYB20W-Q24-S24 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q24-S24 is described as CONVERTER DC/DC 20W 24V 834MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"