VYB20W-Q24-S3 CUI
  • Part Number: VYB20W-Q24-S3
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 16.5W 3.3V 5A
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 81
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q24-S3 CUI
    VYB20W-Q24-S3 CUI
    VYB20W-Q24-S3 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q24-S3 is described as CONVERTER DC/DC 16.5W 3.3V 5A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM