VYB20W-Q48-D12 CUI
  • Part Number: VYB20W-Q48-D12
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 20W +/-12V 833MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 542
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q48-D12 CUI
    VYB20W-Q48-D12 CUI
    VYB20W-Q48-D12 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q48-D12 is described as CONVERTER DC/DC 20W +/-12V 833MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG