VYB20W-Q48-S12-H CUI
  • Part Number: VYB20W-Q48-S12-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 12V 1.667A THRU
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 108
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYB20W-Q48-S12-H CUI
    VYB20W-Q48-S12-H CUI
    VYB20W-Q48-S12-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q48-S12-H is described as DC/DC CONVERTER 12V 1.667A THRU. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F