VYB20W-Q48-S24 CUI
  • Part Number: VYB20W-Q48-S24
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: CONVERTER DC/DC 20W 24V 834MA
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • More about VYB20W-Q48-S24 CUI
    VYB20W-Q48-S24 CUI
    VYB20W-Q48-S24 is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYB20W-Q48-S24 is described as CONVERTER DC/DC 20W 24V 834MA. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP