VYC30W-Q24-S5-H CUI
  • Part Number: VYC30W-Q24-S5-H
  • Manufacturer Name: CUI
  • Description: DC/DC CONVERTER 5V 6A THRU
  • Category: DC/DC Converters
  • Status:
  • Available: 82
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VYC30W-Q24-S5-H CUI
    VYC30W-Q24-S5-H CUI
    VYC30W-Q24-S5-H is manufactured by CUI and is categorized in the DC/DC Converters category. VYC30W-Q24-S5-H is described as DC/DC CONVERTER 5V 6A THRU. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by CUI
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH